Rehabilitasyon Psikologları Dayanışma Ağı Sekizinci Toplantı Çağrısı
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde çalışan psikologlar olarak çalışma koşulları ve yaptığımız işlere dair konuştuğumuz toplantıların sekizincisini gerçekleştireceğiz.

Önceki toplantılarda ortaya çıkan tüzük, merkezlerdeki işleyişle çalışma koşulları ve hak ihlallerine dair anket sorularının düzenlenmesi ve genişletilmesi için çalışmalara devam ediyoruz. Ayrıca yeni bir yönetmelik taslağı hazırlıklarına ve anketin uygulama alanlarına ve biçimlerine dair konuşmaya devam edeceğiz.

Rehabilitasyon Psikologları Dayanışma Ağı olarak hem maruz kaldığımız hak ihlallerinin ortadan  kaldırılmasına  zemin hazırlaması,  hem de mesleki  saygınlığımızın sağlanması için, var olan yönetmeliğin  değiştirilmesi ve bunun  yanı sıra bu alanda yaşamakta olduğumuz sıkıntıların giderilmesi amacıyla  başlatmış olduğumuz dayanışma ağına özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde halen çalışan ve daha önce çalışmış psikolog arkadaşlarımız, psikoloji öğrencileri ve tüm psikologlar davetlidir.

Zaman: 6 Nisan 2015 Pazartesi 19.00

Yer: Leylek Cafe

Adres: Küçükparmakkapı Sok. No: 15/3 Beyoğlu

Tarif: İstiklal Caddesi'nde soldaki McDonalds'ın sokağına girince sokağın sonuna doğru soldaki 15 numaralı apartmanın ikinci katı.

İletişim: 531 831 09 11

Rehabilitasyon Psikologları Dayanışma Ağı
Twitter
Facebook
© Copyright 2013 - TODAP